Afirea
Kontaktujte nás: +420 776 775 051

Služby

Pomáháme najít vhodná řešení, která vedou k zatraktivnění a zhodnocení nemovitostí. Zajišťujeme jejich správu a údržbu.

Správa nemovitostí

Dohlédneme na procesy i údržbu.

Objednat

Mezi nabízené služby v oblasti správy nemovitostí patří pronájem a údržba nemovitosti, zajištění veškerých plateb, péče o dodržení platné legislativy. Při správě jednotek a budov zajišťujeme nájemní smlouvy a předávací protokoly, organizujeme a řídíme opravy, účastníme se schůzí společenství vlastníků, atd.

Investice do nemovitostí

Poradíme s koupí i správou objektu.

Objednat

Pomůžeme s uskutečněním nákupu investičních nemovitostí, nemovitostí k rekreaci, nebo komerčních nemovitostí. Po konzultaci připravíme strategii a následně zajistíme výběr a osobní prohlídku nemovitostí, přípravu a podpis smluvních dokumentů a převzetí a správu nemovitosti.

Home Staging

Vylepšíme nemovitost k prodeji.

Objednat

Cílem Home Stagingu je připravit nemovitost tak, aby se jevila potenciálním zájemcům co možná nejatraktivněji. Provedením Home Staging připravíme profesionální prezentaci nemovitosti, čímž zajistíme její rychlejší prodej nebo pronájem za co nejvyšší cenu.

Profesionální prezentace

Pořídíme fotografie a video prohlídku.

Objednat

Vytvořením profesionálních fotografiíí a virtuálních videoprohlídek se zvyšuje atraktivita nemovitostí. Prezentace se stává zajímavější, zájemce má možnost si nemovitost doslova projít a při reálné prohlídce má pocit, jakoby na daném místě už někdy byl.