Afirea
Kontaktujte nás: +420 776 775 051

Nemovitosti

Soustředíme se převážně na kvalitní nemovitosti v Praze a okolí. Naše služby však postupně rozšiřujeme po České republice.

Prodej nemovitostí

Zprostředkujeme výhodné transakce.

Objednat

Naší prioritou je prodat nemovitost za podmínek, se kterými budete spokojeni. Připravíme prezentaci Vaší nemovitosti zpracovanou do posledního detailu. Zůstáváme s Vámi v pravidelném kontaktu a informujeme Vás o vývoji celého procesu. Právní oddělení zpracuje veškeré podklady, aby pro Vás bylo uzavření obchodu maximálně jednoduché.

Koupě nemovitostí

Vyhledáme nemovitost podle kritérií.

Objednat

Našim hlavním cílem je najít a prezentovat nabídky nemovitostí tak, aby odpovídaly Vašim požadovaným kritériím. Neztrácíte tedy drahocenný čas probíráním se stovkami inzerátů. Tuto aktivitu přebíráme my. Zůstáváme s Vámi v úzkém kontaktu, abychom Vás informovali o nabídkách, aktuálních změnách na trhu a dalších nezbytných krocích.

Pronájem nemovitostí

Najdeme odpovídající nemovitost.

Objednat

Nabízet nebo hledat nemovitost k pronájmu je u nás velmi jednoduché. Stačí zaslat dotaz přes formulář, poslat e-mail nebo nám zatelefonovat. Evidujeme velké množství nabídek i poptávek. Rádi vám je zprostředkujeme.

Výměna nemovitostí

Zkombinujeme možnosti a přání.

Objednat

Výměna je jedna z možností, kterou naši klienti využívají. Při této transakci se nejedná o pouhé peněžní výměny, ale o celkový přínos. Mnohdy se stává, že k uskutečnění výměny není třeba žádná hotovost.